Przykładowe autoprezentacje projektanta mody

Jestem jeszcze wielce podekscytowany, żeby być możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, który jest sercem tego. Będę na miejscu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, że tak ładnie się bawi się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to rzeczywiście kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż istnieje wtedy wielce znaczące dla każdego procesu twórczego, aby stworzyć własne pomysły, bowiem daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co to jest rzeczywiście kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy mają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem nader optymistycznym facetem. Jestem pasjonatem sztuki, która uważa, że jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. To jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która myśli o upoważnienie kobiet. Uwielbiam wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Related Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *